Dijital Baskının Kullanım Amaçları

Günümüzde hemen hemen her alanda kullanılan dijital baskının kullanım amaçları aşağıda sıralanmıştır.

Branda Baskı

Branda baskı açık hava reklamcılığında kullanılmaktadır. Diğer adı Vinil Baskı olan bu baskı türü doğal şartlara dayanıklı olduğu için açık hava reklamcılığında en çok tercih edilen ürünlerden birisidir. Tabela, billboard ve duvar gibi yüzeylere asılarak kullanılabilir. Vinil baskı fiyatları oldukça uygunudur.

Folyo Baskı

Folyo baskı cam gibi pürüzsüz yüzeylere uygulamak amacıyla kurulmaktadır. Arkası yapışkanlı bir malzeme olduğu için mağazaların camlarına reklam yapıştırma amacıyla kullanılmaktadır. Uzun ömürlü olduğu için tercih edilmektedir. Bu sayede işyerinizin camına reklamınızı ay da istediğiniz bir baskıyı yaptırabilirsiniz.

One Way Vision Baskı

Delikli folyo baskı olarakta bilinmektedir. Yine bu üründe iş yerlerinin camlarına uygulanmaktadır. Bu baskı yapıldığında işyerinize dışardan bakıldığında sadece reklam gözükmektedir. Ancak içerden bakıldığında dışarısı rahatlıkla görülebilmektedir.

Kuşe Baskı

Bir çeşit kâğıt olan kuşe baskının kullanım amacı poster ve afiş yapmaktır. Mat ve parlak kuşe olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Kuşe baskı sayesinde duyurmak istediğiniz bir bilgiyi afiş yaptırıp hedef kitlenize ulaştırabilirsiniz. Dijital baskı makinası ile A4, A3 ve 33×48 gibi ebatlarda baskı alıp hedef kitlenizin olduğu yere asabilirsiniz.

Kanvas Baskı

Ofisinizin ya da evinizin duvarlarını sanatsal tablolarla ya da istediğiniz tablolarla süslemek istediğinizde Canvas baskı kullanabilirsiniz. Ressamların resim yapmış olduğu tuval bezine dijital baskı alınır. Alınan baskılar tahta parçaları ile desteklenip çerçeve oluşturulur. Kullanılan tuval bezinin kaliteli olması önemli bir husustur. Manzara, hayvan, doğa resimleri gibi içerikler Canvas baskı sayesinde evinizin ya da ofisinizin duvarlarında şık duracaktır. Canvas baskı fiyatları ve diğer dijital baskı fiyatları konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nerdeyiz?

İletişim

  • Zübeyde Hanım Mh. Kazım Karabekir Cd. Özer İşhanı 31/8 06070 Altındağ / Ankara

  • +90 312 341 58 50

  • iletisim@ayreklamankara.com

© 2017 Tüm hakları saklıdır. Ay Reklam | Tabela Üretimi | Dijital Baskı