Dijital Baskı Boyutları

Dijital baskı boyutları makinadan makinaya değişikli göstermektedir. Yani baskı yapacağınız tasarımın boyutu kadar baskıyı çıkartacağınız makinanın ölçüleri de önemlidir. Bu yüzden dijital baskı yapacağınız zaman öncelikle baskısını yaptıracağınız içeriğin makinaya uygun olup olmadığı kontrol edilmelidir.


Baskı boyutları ayarlanırken birçok detaya dikkat edilmektedir. Öncelikle dikkat edilmesi gereken husus baskısı yapılan içeriğin piksel sayısı, eğer içeriğin görüntü kalitesi düşük ve piksel sayısı az ise baskı boyutu büyütüldüğünde içerik baskıda kötü gözükecektir. Bu nedenle baskı boyutu ayarlanırken içeriğin kalitesine ve mega pikseline dikkat edilmelidir.


Baskı boyutları yine baskı yapacağınız baskı türüne göre de değişmektedir. Her baskı türünde istediğiniz ölçülerde baskı alamazsınız. Bu konuda en uygun ölçünün hangisi olduğunu dijital baskı uzmanlarından öğreniniz.


Örnek verecek olursa billboard için bir baskı yaptıracaksanız öncelikle baskıyı yapıştıracağınız billboardın ölçülerine hakim olmanız gerekmektedir. Bu ölçüleri göre tasarımınızı tasarlayın ve tasarlattırın daha sonra baskısını alın. Ayrıca tasarımınızın kaç parça olduğu da önemli bir husustur. Yine baskı yaparken dikkat edilmesi gereken husus baskının billboardda sergilenirken görülen alanı ile toplam baskı alanı iyi belirlenmelidir. Aksi halde baskınız istediğiniz şekilde gözükmeyebilir.


Ay reklam dijital baskı boyutları konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Baskı almak istediğiniz içerik hakkında bilgi verdiğinizde size ne uygun hangi baskının hangi boyutlarda olacağı hakkında bilgi verilir. Ay reklam sayesinde Ankara Dijital baskı işlerinizi rahatlıkla halledebilirsiniz. İstediğiniz ölçülerde sistemlerimize uygun olduğu takdirde baskı alabilirsiniz.


Ayrıca yine istediğiniz ölçülerde tabelalar yaptırabilirsiniz. Ankara tabela yapımı hizmeti veren Ay reklam işyerinize en uygun ölçülerdeki tabelayı yapmaktadır. Yine iş yeri ilanlarınız için uygun boyutlarda Ankara branda baskı hizmetleri verilmektedir. Sizlerde baskı boyutları ve daha fazlası hakkında Ay reklamdan yardım alabilirsiniz.

Nerdeyiz?

İletişim

  • Zübeyde Hanım Mh. Kazım Karabekir Cd. Özer İşhanı 31/8 06070 Altındağ / Ankara

  • +90 312 341 58 50

  • iletisim@ayreklamankara.com

© 2017 Tüm hakları saklıdır. Ay Reklam | Tabela Üretimi | Dijital Baskı