ankara'da tabela üretiyoruz

Ankara'da Tabela Üretiyoruz

Arkadaşlar bugün ki blog yazımızda güzel ankarada hizmet faaliyetlerimizi dijital baskı alanında yürüterek insanlara en iyi şekilde hizmet vermeye çalışan ayreklam hakkında, yani kendimiz hakkında birkaç husus üzerinde açıklamalarda bulunacağız.

Devamını Oku

tabela üretimi

Tabela Üretimi

Bulunduğunuz sektör içerisinde fark oluşturmak istiyorsanız mutlaka ürün veya hizmetlerinizin reklamını iyi yapmanız gerekir.

Devamını Oku

dijital baskı fiyatları

Dijital Baskı Fiyatları

Dijital baskı fiyatları geleneksel baskı türleriyle elde edilen baskılara göre oldukça uygundur.

Devamını Oku

hangi malzemelere dijital baskı yapılır

Hangi Malzemelere Dijital Baskı Yapılır?

Dijital baskı bilgisayar ortamında yer alan görsellerin oldukça hızlı bir şekilde basılmasını ve dilerseniz çoğaltılmasını sağlamaktadır.

Devamını Oku

dış mekân baskı

Dış Mekân Baskı

Dış mekân baskı demek temel olarak dış mekânda duracak ve işlevini orada sürdürecek baskı türlerine verilen bir isimdir.

Devamını Oku

iç mekân baskı

İç Mekân Baskı

İç mekân baskılarında basılan görsellerin güneşe veya yıpratıcı etkenlere maruz kalma ihtimalleri olmadığı için dijital baskı Ankara sektör temsilcileri tarafından tercih edilmektedir.

Devamını Oku

iç mekân baskı ile dış mekân baskı arasında ne fark vardır?

İç Mekân Baskı İle Dış Mekân Baskı Arasında Ne Fark Vardır?

Baskı fiyatları genellikle iç ve dış mekân baskılarına göre oldukça değişkenlik gösterir. İç mekân baskısı daha dayanıklı olarak yapılmaz. Bunun nedeni ise yapılan baskının zaten iç mekân sınırları içerisinde kullanılacak olmasıdır.

Devamını Oku

tabele çeşitleri

Güncel Tabela Çeşitleri

Led ekran teknolojisinin gelişmesi ile birlikte birçok tabela modeline rastlamak mümkündür. Şık ve farklı ambiyans katması nedeni ile gerek iç mekanlarda gerekse de dış mekanlarda tabelalar sıklıkla tercih ediliyor. Tabela çeşitlerini ise inceldiğimizde birçok modelin olduğuna tanıklık etmekteyiz.

Devamını Oku

tabela çeşitleri

Dijital Baskı Teknolojileri

Dijital baskı teknolojileri hemen herkesce kolay anlaşılır ve uygulanabilir olduğundan beğenilmektedir. Ucuz dijital baskı malzemelerinden fiyatlarıyla cebimizi yakan baskı malzemelerine varıncaya kadar birçok türde baskı yapılmaktadır.

Devamını Oku

dijital baskı nasıl yapılır

Dijital Baskı Nasıl Yapılır?

Dijital Baskı, dijital ortamda hazırlanan görsel içeriklerin gelişmiş baskı makinaları ile farklı malzemeler üzerine basılmasıdır. Dijital baskı alanında uzman kişiler tarafından hazırlanan görsellerin basılmasıdır. Dijital baskı çeşitli avantajları nedeniyle reklam alanında aktif olarak kullanılmaktadır. Dijital baskı yapma işlemi teknik bilgi gerektiren bir iştir.

Devamını Oku

tabelaların kullanım alanları

Tabelaların Kullanım Alanları

Led teknolojisi günümüzde çok farklı noktalara ulaşarak değişik tasarımları ile dikkat çeken modelleri bizimle buluşturmaktadır. Teknolojinin de gelişmesi ile birlikte, LED tabelaların kullanımı da farklılıklar gösteriyor.

Devamını Oku

dijital baskının kullanım alanları

Dijital Baskının Kullanım Alanları

Günümüzde hemen hemen her alanda kullanılan dijital baskının kullanım amaçları aşağıda sıralanmıştır.

Devamını Oku

Nerdeyiz?

İletişim

  • Zübeyde Hanım Mh. Kazım Karabekir Cd. Özer İşhanı 31/8 06070 Altındağ / Ankara

  • +90 312 341 58 50

  • iletisim@ayreklamankara.com

© 2017 Tüm hakları saklıdır. Ay Reklam | Tabela Üretimi | Dijital Baskı